Seznam přihlášených

Aktuálně přihlášení účastníci na 8. mezinárodní sraz šlapacích vozítek v Náchodě 15.6.2019

Datum/дата/Date
Jméno/Имя/Name
Město/Город /Town
Stát / Государство / Country
Počet osob / Количество участников / Total number of persons
2019-06-15 08:15:53 +02:00
Jaroslav Vobořil
Pardubice
Česká Republika
4
2019-06-14 16:59:27 +02:00
Filip Procházka
Kolín
Cr
2
2019-06-14 16:56:43 +02:00
Marina Tilcerová
Ruda nad Moravou
Česká republika
1
2019-06-14 12:46:20 +02:00
Radim Urválek
Chrudim
CZ
3
2019-06-13 22:03:32 +02:00
matyáš sádovský
hradec králové
česká republika
3
2019-06-12 22:06:10 +02:00
Krzysztof Maślanka
Rydułtowy
Polska
3
2019-06-09 16:29:53 +02:00
Rait Orupold
Rapla Eidapere
Estonia
2
2019-06-09 16:14:25 +02:00
Gimtaras Maksimavicius
Vilkaviskis
Lithuania
2
2019-06-08 10:04:54 +02:00
Radek Šeba
Havlickuv Brod
4
2019-06-06 09:10:53 +02:00
Marcin Michalski
Warsaw
Poland
3
2019-06-05 11:15:26 +02:00
Kristýna Penazova
Jihlava
ČR
2
2019-06-05 11:13:50 +02:00
Kristýna Penazova, děti : Terezka Penazova a Kubíček Poch
Jihlava
ČR
2
2019-06-04 21:52:39 +02:00
Josef Hořák
Praha 9
ČR
4
2019-06-03 14:47:48 +02:00
Ondra H.
Kolín
ČR
3
2019-06-03 07:23:44 +02:00
Martin Urban
Poděbrady
CZ
4
2019-05-23 07:04:20 +02:00
Miloslav Fajmon
Polička
CZ
5
2019-05-22 14:40:44 +02:00
Tomáš Hamral
Praha
Česká Republika
12
2019-05-21 22:24:10 +02:00
Zdeněk Knespl
Suchdol
Česká Republika
4
2019-05-20 20:52:47 +02:00
Jiří Rathouský
Náchod
ČR
2
2019-05-16 08:32:46 +02:00
Lubos Bittner
Praha 10
CR
4
2019-05-14 20:44:18 +02:00
Matoulková Vlaďka
Nová Paka
Česká republika
3
2019-05-13 08:19:16 +02:00
Ignacy Sitko
Zdunska Wola
Polska
2
2019-05-04 16:02:12 +02:00
Vaneska Do
Pardubice
Vietnam, přechodně CZ
4
2019-05-04 11:55:49 +02:00
Rudolf Sedlák
Dubany 28 okr. Prostejov
Česká republika
4
2019-05-03 16:35:16 +02:00
Viktor Škapa
Žďár nad Sázavou
Česko
1
2019-04-28 16:16:56 +02:00
Paweł Mientki
Raduń
Polska
2
2019-04-22 20:45:50 +02:00
Prokop Motl
Dolní Dobrouč 484
ČR
1
2019-04-22 20:44:33 +02:00
Filip Motl
Dolní Dobrouč 484
ČR
1
2019-04-22 07:48:53 +02:00
Jan Hanzl
Vysoké Mýto
Čr
5
2019-04-21 13:27:27 +02:00
Jiří Viskot
Náchod
Česká republika
4
2019-04-21 08:13:52 +02:00
Marcin Gulka
Sępólno Krajeńskie
Polska
4
2019-04-13 23:28:19 +02:00
Marek Skajewski
Chojnice
Polska
4
2019-04-13 19:08:24 +02:00
Alicja Śmigiel
Wysoka u Wrocław
Polska
2
2019-04-13 19:06:43 +02:00
Oliwia Śmigiel
Wysoka u Wrocław
Polska
2
2019-04-13 18:55:08 +02:00
Wojciech Kamiński
Wrocław
Polska
2
2019-04-06 22:21:43 +02:00
Martin Chmulík
Banská Bystrica
Slovensko
4
2019-04-03 20:11:01 +02:00
Ondřej Janeček
OPava-Komárov
Čr
4
2019-03-24 06:16:24 +01:00
Jiri
Chabařovice
CZ
7
2019-03-10 07:24:11 +01:00
Jan Maruškin
Litomyšl
ČR
3
2019-03-09 19:08:39 +01:00
Michal
Úvaly
Česká republika
3
2019-03-08 17:19:13 +01:00
Tadeáš Tichý
Praha
ČR
3
2019-02-10 17:30:35 +01:00
Vaneska Do
Pardubice
přechodně CZ, jinak Vietnam
4
2019-01-27 21:03:14 +01:00
Luboš Balcar
Náchod
ČR
1
2019-01-24 14:06:05 +01:00
Pavel Adámek
Náchod
Česká republika
1
2019-01-21 16:03:51 +01:00
Jiří Žoček
Náchod
ČR
2